V režii Jakuba Koháka

Statistiky a čísla, která zobrazují smutnou realitu pandemické situace, nás společně se zástupci Moravskoslezského kraje přivedla k nápadu na projekt, který si bere za cíl motivovat a pomáhat lidem v návratu ke sportu. Je určený primárně pro děti a rodiče, ale zahrnuje celou širokou veřejnost.

Při hledání cesty, jak situaci řešit, jsme oslovili profesionální sportovce, odborníky na komunikaci, kreativce z reklamního světa, herce a jiné známé osobnosti, abychom společně našli cestu, jak Vrátit děti ke sportu.

Kampaň jsme odstartovali videem v režii Jakuba Koháka a Martina Paseckého. Oba jsou sportovci a rodiče a oba se v reklamním světe pohybují více než dvě dekády a svou prací umí motivovat i ovlivňovat veřejnost.

Natáčeli jsem dva dny. První den vycházel ze scénáře a zobrazuje to, co nás naučila pandemie. Druhý den inspirovaly děti z Moravskoslezských sportovních klubů a ty ukazují to, co je naučil sport.

Cílem spotu je ukázat, že právě díky sportu se stáváme silnějšími, odolnějšími a lépe připravenými na to bojovat s nepřízní a vytrvat, i když se to zdá nekonečné.

Ondřej Vetchý svým hlasem mluví za všechny, kdo za projektem stojí, když říká, že pandemii doma zvládáme skvěle...

Zapojte se

Ať už se chcete do projektu zapojit, nebo jej podpořit, využijte kontaktní formulář.

Povinné údaje jsou s hvězdičkou.
Děkujeme, Váš email byl odeslán.
Oops! Něco je špatně, zkontrolujte formulář.